A.Rona Yırcalı

HABERLER

BEST’DEN ÖRNEK UYGULAMA İLE AŞI TEŞVİKİ

Covid 19 Korunma tedbirleri kapsamında hastalığın ilk ortaya çıktığı 2020 yılından bu yana yaptığı uygulamalarla  sektörüne ve Türkiye’de örnek olan, bu vesile ile ilimizin ilk TSE Güvenli üretim belgesini alan BEST A.Ş,  tüm dünyanın üzerinde durduğu aşılama oranlarında da Türkiye’nin çok önünde seyrediyor.

 

Aşılama oranlarını artırmak gayesiyle aşı olan çalışanlarına altın dağıtan BEST A.Ş. ilk çekilişini çalışanlarla beraber Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yırcalı , Genel Müdür Tunç Tezel ve yönetim kadrosunun hazır olduğu bir törenle gerçekleştirdi.

 

Toplamda 1 kişiye 2,5 luk altın, 10 kişiye 1 tam altın, 75 kişiye de yarım altın dağıtılan törende konuşan Genel Müdür Tunç Tezel , Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen bu kampanyanın yapılmasında  verdiği destekler için BEST A.Ş Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Kuruluş olarak üretimi arttırmanın yanında, hatta daha önemli olarak çalışanların ve ailelerinin sağlığı için her tedbiri almak hedefinden ayrılmadıklarının altını çizdi.

 

Ayrıca, ödül dağıtım törenin de  konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yırcalı, Türkiye genelindeki %52’nin yanında BEST’de oranın %85 olduğunu ifade ederek hedefin %95 olduğunu söyledi ve bütün arkadaşlarını aşı olmaya davet etti.