BEST KADIN ÇALIŞANLARI ANLAMLI GÜNDE BULUŞTU

BEST - Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kadın çalışanlarının katıldığı bir kahvaltı etkinliğiyle kutladı.

Bilindiği gibi, Dünya Kadınlar Günü, kadınların tarih boyunca ve tüm ülkelerde ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarına dikkat çekmek amacıyla her yıl 8 Mart'ta kutlanıyor.

Bu anlamlı günün önemine binaen, her kadın çalışanı için ayrı ayrı TEV – Türk Eğitim Vakfına bağışta bulunan kuruluşumuz, bu anlamlı günde kadın personeline çiçek, alışveriş çeki ve Deniz Kızı Seramik Atölyesi tarafından özel olarak tasarlanan el yapımı seramik fincanları hediye etti.

Sabah kahvaltısında bir araya gelinen etkinlikte BEST A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Zafer Mizan, Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, özverili çalışmalarıyla şirketimize güç veren emekçi kadın çalışanlarımızın ve tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlayarak, BEST A.Ş Genel Müdür Tunç Tezel’in mesajını kadın personeliyle ile paylaştı.

Deniz Kızı Seramik Atölyesi sahibi Tuğçe Akat’ın da davetli olarak yer aldığı etkinlikte “Kadın dokunduğu her yeri güzelleştirendir” diyerek Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı.

Etkinlik, günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarından ardından sona erdi.